2019. november 9-én a Baranya megyei Szederkény Általános Iskolájának szépen felújított sportcsarnokában rendezték a Tini Kupát, a gyermek és serdülő lábtoll-labdázók szezonzáró versenyét. A több mint nyolcvanfős mezőnyben jól szerepeltek az Újszászi VVSE versenyzői.
Öt arany, három ezüst és öt bronzéremmel zárták az évet. Kiválóan szerepeltek a minden érmet begyűjtő serdülő fiúk, akik a vegyes párosban újszászi lányok hiányában más egyesületbeli lányokkal nyerték az érmeket. A torna legjobbja, a három versenyszámot nyerő Kökény Martin volt.
Jók voltak a gyermek fiúk is. A Jónás Károly, Konka Dániel, Kulcsár Zalán összeállítású csapat szép játékkal nyerte a csapatversenyt, aztán Károly és Zalán több pontos előnyről a már majdnem megnyert páros döntőt kapkodva, idegeskedve elvesztette. Később, a vegyes párosban Kulcsár Zalán Oláh Lolával újabb aranyérmet nyert. A gyermek korcsoportú lányoknál meglepetés győzelmet aratott a Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Oláh Lola trió, amely az egész évben veretlen cserszegtomajiak 2-1-es legyőzésével nyerte a versenyt. Klaudia és Lola párosban is fogtak egy bronzérmet. A legkisebbek, a versenyzést még most kezdők, a jövő reménységei: Galambos Levente, Sebők Bence, Sebők Dávid, Szurmai Bence, 12. Bonnyai Botond, Dániel Patrik, Kanalas Renátó, Rab Dávid, Dániel Petra, Ézsiás Lotti, Nagy Noémi, Szabó Szilvia bátran, ügyesen játszottak. A jövő év januárjában, a korcsoport változások után már ők is bizonyíthatnak.
A Tini Kupa újszászi résztvevői
Az Újszászi VVSE lábtoll-labdázói a Tini Kupa megnyitóján
84-en a Tini Kupán
Az Újszász -Szederkény gyermek fiú csapat döntő
Orbán Tibor adta át az érmeket
Gyermek leány csapat: 2. Cserszegtomaji SK, 1. Újszászi VVSE, 3. Szederkény
Gyermek fiú csapat: 2. Szederkény, 1. Újszászi VVSE, 3. Nagykanizsa ZSE
Serdülő leány csapat: 2. Cserszegtomaji SK, 1. Pusztaszer PISZE SE, 3. Szederkény
Három újszászi csapat a serdülő fiú csapatok dobogóján
Serdülő fiú páros: 2. Rab Alexander, Fodor László, 1. Varga-Nagy Bálint, Kökény Martin, 3. Bíró Patrik, Sebők Roland és Lázár Sándor, hiányzik Zsigmond Tamás (mind Újszászi VVSE)
Serdülő leány páros: 2. Horváth Lili, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 1. Buki Napsugár, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 3. Börzöli Nikolett, Tóth Réka (Szederkény) és Lendvai Dalma (Szederkény), Horváth Réka (Nagykanizsa ZSE)
A verseny felülnézetből
2. Bálint Anna, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 1. Gumhert Noémi, Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK), 3. Breszkó Viktória, Oláh Lola (Újszászi VVSE) és Kálmán Cintia, Hegedűs Petra (Pusztaszer PISZE SE)
Gyermek fiú páros: 2. Jónás Károly, Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), 1. Trubics Gorán, Zsdrájevics Niko (Szederkény), 3. Vörös Dominik, Román Sándor (Cserszegtomaji SK) és Pirbus Domokos, Pölcz Máté (Nagykanizsa ZSE)
Serdülő vegyes páros döntő
Serdülő vegyes páros: 2. Lendvai Dalma (Szederkény), Varga-Nagy Bálint (Újszászi VVSE), 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 3. Balogh Márton, Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE) és Rab Alexander (Újszászi VVSE), Börzöli Nikolett (Szederkény)
Orbán Tibor (Szederkény) gratulált legeredményesebb tanítványának, Zsdrájevics Nikonak
Gyermek vegyes páros: 2. Román Sándor, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 1. Kulcsár Zalán, Oláh Lola (Újszászi VVSE), 3. Konka Dániel, Bubori Hajnalka (Újszászi VVSE) és Troszt Fanni, Zsdrájevics Niko (Szederkény)
Fotó: Fehér János
Eredmények
Serdülők
Fiú csapat (3): 1. Kökény Martin, Rab Alexander, Varga-Nagy Bálint, 2. Bíró Patrik, Lázár Sándor, Makula Lajos, döntő: 11-5, 13-11, 3. Fodor László, Sebők Roland, Zsigmond Tamás (mind Újszászi VVSE)
Fiú páros (6): 1. Kökény Martin, Varga-Nagy Bálint, 2. Fodor László, Rab Alexander, döntő: 6-11, 14-12, 15-13, 3. Lázár Sándor, Zsigmond Tamás és Bíró Patrik, Sebők Roland (mind Újszászi VVSE)
Leány csapat (4): 1. Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Kálmán Cintia, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-2, 11-4, 3. Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Tóth Réka (Szederkény), 4. Breszkó Viktória, Dániel Petra, Szurmai Andrea (Újszászi VVSE), bronzmérkőzés: 11-4, 11-4
Leány páros (5): 1. Buki Napsugár, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 9-11, 12-10, 3. Börzöli Nikolett, Tóth Réka (Szederkény) és Horváth Réka, Lendvai Dalma (Nagykanizsa ZSE, Szederkény)
Vegyes páros (9): 1. Kökény Martin, Kiss Bettina (Újszászi VVSE, Pusztaszer PISZE SE), 2. Varga-Nagy Bálint, Lendvai Dalma (Újszászi VVSE, Szederkény), döntő: 13-11, 11-9, 3. Balogh Márton, Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE) és Rab Alexander, Börzöli Nikolett (Újszászi VVSE, Szederkény), 7. Makula Lajos, Breszkó Viktória, 9. Lázár Sándor, Szurmai Noémi
Gyermekek
Fiú csapat (12): 1. Jónás Károly, Konka Dániel, Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), 2. Trubics Gorán, Varga Balázs, Zsdrájevics Niko (Szederkény), döntő: 11-8, 8-11, 11-7, 3. Pap Patrik, Pirbus Domonkos, Pölcz Máté (Nagykanizsa ZSE), 4. Farkas Bence, Román Zsolt, Vörös Dominik (Cserszegtomaji SK), bronzmérkőzés: 11-6, 11-9. 6. Galambos Levente, Sebők Bence, Sebők Dávid, Szurmai Bence, 12. Bonnyai Botond, Dániel Patrik, Kanalas Renátó, Rab Dávid
Fiú páros (19): 1. Trubics Gorán, Zsdrájevics Niko (Szederkény), 2. Jónás Károly, Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 12-10, 3. Román Sándor, Vörös Dominik (Cserszegtomaji SK) és Pirbus Domonkos, Pölcz Máté (Nagykanizsa ZSE), 5. Konka Dániel, Szurmai Bence
Leány csapat (6): 1. Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Oláh Lola (Újszászi VVSE), 2. Bálint Anna, Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána (Cserszegtomaji SK), döntő: 12-10, 0-11, 12-10, 3. Balatinácz Miléna, Klajbár Jázmin, Troszt Fanni (Szederkény), 4. Csenki Sára, Kattári Dóra, Kondor Anett, Zecher Zoé Mirjam (Dunaújváros Gárdonyi DSE), bronzmérkőzés: 8-11, 11-8, 11-7, 5. Ézsiás Lotti, Nagy Noémi, Szabó Szilvia
Leány páros (11): 1. Berezvai Barbara, Gumhert Noémi (Cserszegtomaji SK), 2. Bálint Anna, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-4, 11-8, 3. Breszkó Klaudia, Oláh Lola (Újszászi VVSE) és Hegedűs Petra, Kálmán Cintia (Pusztaszer PISZE SE), 7. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti
Vegyes páros (23): 1. Kulcsár Zalán, Oláh Lola (Újszászi VVSE), 2. Román Sándor, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-6, 3. Konka Dániel, Bubori Hajnalka (Újszászi VVSE) és Zsdrájevics Niko, Troszt Fanni (Szederkény)
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 5 | 3 | 5 | 13 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | - | 2 | 4 |
Cserszegtomaji SK | 1 | 5 | 1 | 7 |
Szederkény | 1 | 1 | 4 | 6 |
Nagykanizsa ZSE | - | - | 2 | 2 |
Újszászi VVSE + Pusztaszer PISZE SE | 1 | - | - | 1 |
Újszászi VVSE + Szederkény | - | 1 | 1 | 2 |
Nagykanizsa ZSE + Szederkény | - | - | 1 | 1 |
Serdülők | ||
Fiú csapat (3) | ||
1. | Kökény Martin, Rab Alexander, Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
2. | Bíró Patrik, Lázár Sándor, Makula Lajos | Újszászi VVSE |
3. | Fodor László, Sebők Roland, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Fiú páros (6) | ||
1. | Kökény Martin, Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
2. | Fodor László, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
3. | Lázár Sándor, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
4. | Bíró Patrik, Sebők Roland, | Újszászi VVSE |
5. | Makula Lajos, Sebők Bence | Újszászi VVSE |
6. | Balogh Márton, Losonczi Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Kálmán Cintia, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Tóth Réka | Szederkény |
4. | Breszkó Viktória, Dániel Petra, Szurmai Andrea | Újszászi VVSE |
Leány páros (5) | ||
1. | Buki Napsugár, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
3. | Börzöli Nikolett, Tóth Réka | Szederkény |
4. | Horváth Réka, Lendvai Dalma | Nagykanizsa ZSE, Szederkény |
5. | Breszkó Viktória, Szurmai Andrea | Újszászi VVSE |
Vegyes páros (9) | ||
1. | Kökény Martin, Kiss Bettina | Újszászi VVSE, Pusztaszer PISZE SE |
2. | Varga-Nagy Bálint, Lendvai Dalma | Újszászi VVSE, Szederkény |
3. | Balogh Márton, Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Rab Alexander, Börzöli Nikolett | Újszászi VVSE, Szederkény |
5. | Bíró Patrik, Tóth Réka | Újszászi VVSE, Szederkény |
6. | Vörös Dominik, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
7. | Makula Lajos, Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
8. | Pölcz Máté, Horváth Réka | Nagykanizsa ZSE |
9. | Lázár Sándor, Szurmai Noémi | Újszászi VVSE |
Gyermek korcsoport | ||
Fiú csapat (12) | ||
1. | Jónás Károly, Konka Dániel, Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
2. | Trubics Gorán, Varga Balázs, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
3. | Pap Patrik, Pirbus Domonkos, Pölcz Máté | Nagykanizsa ZSE |
4. | Farkas Bence, Román Zsolt, Vörös Dominik | Cserszegtomaji SK |
5. | Irowa Noel, Kattári Dávid, Lednecki Patrik Balázs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Galambos Levente, Sebők Bence, Sebők Dávid, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
7. | Hegedűs Levente, Rumszauer Zalán, Zelenka Zsolt | Szederkény |
8. | Kovács Krisztián, Nagy Dániel, Sziver Patrik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Bálint András, Fark Lőrinc, Kovács Krisztofer | Cserszegtomaji SK |
10. | Erdenebayar Bat-Erdene, Kádár Barna, Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Bosánszky Máté, Börzöli Martin, Pongó Dávid, Toldi Botond | Szederkény |
12. | Bonnyai Botond, Dániel Patrik, Kanalas Renátó, Rab Dávid | Újszászi VVSE |
Fiú páros (19) | ||
1. | Trubics Gorán, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
2. | Jónás Károly, Kulcsár Zalán, | Újszászi VVSE |
3. | Román Sándor, Vörös Dominik | Cserszegtomaji SK |
4. | Pirbus Domonkos, Pölcz Máté | Nagykanizsa ZSE |
5. | Konka Dániel, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
6. | Farkas Bence, Kovács Krisztofer | Cserszegtomaji SK |
7. | Irowa Noel, Pap Patrik | Dunaújváros Gárdonyi DSE, Nagykanizsa ZSE |
8. | Kattári Dávid, Lednecki Patrik Balázs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Nagy Dániel, Kovács Krisztián | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Erdenebayar Bat-Erdene, Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Kádár Barna, Sziver Patrik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Kanalas Renátó, Rab Dávid | Újszászi VVSE |
13. | Rumszauer Zalán, Varga Balázs | Szederkény |
14. | Hegedűs Levente, Zelenka Zsolt | Szederkény |
15. | Galambos Levente, Sebők Dávid | Újszászi VVSE |
16. | Bálint András, Fark Lőrinc | Cserszegtomaji SK |
17. | Bosánszky Máté, Toldi Botond | Szederkény |
18. | Börzöli Martin, Pongó Martin | Szederkény |
19. | Bonnyai Botond, Dániel Patrik | Újszászi VVSE |
Leány csapat (6) | ||
1. | Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
2. | Bálint Anna, Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
3. | Balatinácz Miléna, Klajbár Jázmin, Troszt Fanni | Szederkény |
4. | Csenki Sára, Kattári Dóra, Kondor Anett, Zecher Zoé Mirjam | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Ézsiás Lotti, Nagy Noémi, Szabó Szilvia | Újszászi VVSE |
6. | Börzöli Alexandra, Marczi Maja, Orbán Lili | Szederkény |
Leány páros (11) | ||
1. | Berezvai Barbara, Gumhert Noémi | Cserszegtomaji SK |
2. | Bálint Anna, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Breszkó Klaudia, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
4. | Hegedűs Petra, Kálmán Cintia | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Marczi Maja, Orbán Lili | Szederkény |
6. | Balatinácz Miléna, Dániel Petra | Szederkény, Újszászi VVSE |
7. | Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
8. | Kattári Dóra, Kondor Anett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Nagy Noémi, Szabó Szilvia | Újszászi VVSE |
10. | Csenki Sára, Zecher Zoé Mirjam | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Troszt Fanni, Klajbár Jázmin | Szederkény |
Vegyes páros (23) | ||
1. | Kulcsár Zalán, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
2. | Román Sándor, Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
3. | Konka Dániel, Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |
4. | Zsdrájevics Niko, Troszt Fanni | Szederkény |
5. | Kovács Krisztofer, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
6. | Kattári Dávid, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Rumszauer Zalán, Marczi Maja | Szederkény |
8. | Fark Lőrinc, Gumhert Noémi | Cserszegtomaji SK |
9. | Varga Balázs, Klajbár Jázmin | Szederkény |
10. | Farkas Bence, Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
11. | Irowa Noel, Zecher Zoé Mirjam | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Zelenka Zsolt, Orbán Lili | Szederkény |
13. | Losonczi Dániel, Hegedűs Petra | Pusztaszer PISZE SE |
14. | Trubics Gorán, Balatinácz Miléna | Szederkény |
15. | Sebők Bence, Nagy Noémi | Újszászi VVSE |
16. | Jónás Károly, Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
17. | Galambos Levente, Dániel Petra | Újszászi VVSE |
18. | Hegedűs Levente, Börzöli Alexandra | Szederkény |
19. | Szurmai Bence, Szabó Szilvia | Újszászi VVSE |
20. | Ledneczki Patrik, Csenki Sára | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
21. | Bálint András, Bálint Anna | Cserszegtomaji SK |
22. | Kanalas Renátó, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
23. | Rab Dávid, Kálmán Cintia | Újszászi VVSE, Pusztaszer PISZE SE |