A Magyar költészet napján József Attila Kertész leszek című versét szavalta Újszász a Városi Könyvtár felhívására. Szavaltak a Közösségi téren az általános iskolából, az óvodából, az Idősek Nappali Ellátásából, a Zagyvaparti Idősek Otthonából érkezők és az egyéni érdeklődők. Közösen szavalták a verset a Rózsa Imre Technikumban, a Szent Márton SZ.L.G.Sz-ben, az óvodai csoportszobákban. Ők videót küldtek. A programot vezette Bogárné Simon Klára, kulturális tanácsnok. Mindenkinek köszönjük a részvételt.

Videóalbum 1. rész

Videóalbum 2. rész

Forrás: facebook | Városi Könyvtár Újszászi | 2024.04.12.