Fotó: Tóth Gábor
Név | Szül. év | Iskola | |
I. korcsoport | |||
Leányok (1) | |||
1. | Rékasi Anna | 2010 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
II. korcsoport | |||
Fiúk (4) | |||
1. | Szabó Benedek | 2009 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
2 | Bognár Olivér | 2008 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
3. | Szakali Domán | 2009 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Kézsmárki Kristóf István | 2008 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Leányok (5) | |||
1. | Jakab Cintia | 2008 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2.. | Hegedűs Boglárka | 2008 | Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola |
3. | Papp Nikolett | 2009 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Antal Janka | 2008 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
5. | Otrosinka Noémi | 2008 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
III. korcsoport | |||
Fiúk (4) | |||
1. | Ágotai Ede | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Csobai Levente Béla | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Kopházi Antal Dávid | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Vízhányó Bálint Patrik | 2007 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
Leányok (3) | |||
1. | Fodor Eszter | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Ladányi Irén | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
3. | Ollé Noémi | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
IV. korcsoport | |||
Fiúk (6) | |||
1. | Tóth Barnabás | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Németh Roland | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
3. | Kökény Gábor Martin | 2004 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Bodó Milán | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
5. | Veres Zoltán | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
6. | Varczag Norbert Dominik | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Leányok (4) | |||
1. | Schaiber Patrícia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Szántó Cintia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
3. | Kiss Klaudia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Gyursánszki Anikó | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
V. korcsoport | |||
Fiúk (1) | |||
1. | Tóth Márk | 2002 | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma |
Leányok (1) | |||
1. | Szaszkó Dorka | 2002 | Szolnoki Széchenyi István Gimnázium |
VI. korcsoport | |||
Fiúk (3) | |||
1. | Becskereki László | 2000 | Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma Újszász |
2. | Németh Márk | 2000 | Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
3. | Faragó Bence | 2001 | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma |
Név | Szül. év | Iskola | |
I. korcsoport | |||
Leányok (2) | |||
1. | Jánosi Jázmin | 2011 | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Rékasi Anna | 2010 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
II. korcsoport | |||
Fiúk (8) | |||
1. | Szabó Benedek | 2009 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
2 | Bognár Olivér | 2008 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
3. | Vígh Levente | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Csobai Attila | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Sebők Dávid | 2009 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Szakál Ádám | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Zilahi Lajos | 2008 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
8. | Mészáros Márk | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leányok (8) | |||
1. | Jakab Cintia | 2008 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2.. | Hegedűs Boglárka | 2008 | Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola |
3. | Papp Nikolett | 2007 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Antal Janka | 2008 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
5. | Otrosinka Noémi | 2008 | Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola |
6. | Pomázi Boróka | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Kaló Natália | 2008 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Tolvaj Viktória | 2009 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
III. korcsoport | |||
Fiúk (3) | |||
1. | Ágotai Ede | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Csobai Levente Béla | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Oláh Levente | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leányok (8) | |||
1. | Fodor Eszter | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Oláh Lola | 2006 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Gőz Noémi | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Ladányi Irén | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
5. | Ollé Noémi | 2006 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
6. | Breszkó Klaudia | 2006 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Szabó Szilvia | 2006 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Suki Diána | 2007 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
IV. korcsoport | |||
Fiúk (9) | |||
1. | Tóth Barnabás | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Németh Roland | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
3. | Kökény Gábor Martin | 2004 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Rab Alexander | 2005 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Bodó Milán | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
6. | Varczag Norbert Dominik | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
7. | Kaló László | 2004 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Veres Zoltán | 2004 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
9. | Fodor László | 2004 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leányok (6) | |||
1. | Schaiber Patrícia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
2. | Szántó Cintia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
3. | Kiss Klaudia | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
4. | Gyursánszki Anikó | 2005 | Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
5. | Rafael Letícia | 2005 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Suki Bianka Amina | 2005 | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
V. korcsoport | |||
Fiúk (1) | |||
1. | Tóth Márk | 2002 | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma |
Leányok (3) | |||
1. | Szaszkó Dorka | 2002 | Szolnoki Széchenyi István Gimnázium |
2. | Diós Letícia | 2003 | Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája |
3. | Bakó Lili | 2003 | Szolnoki Széchenyi István Gimnázium |
VI. korcsoport | |||
Fiúk (2) | |||
1. | Becskereki László | 2000 | Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma Újszász |
2. | Németh Márk | 2000 | Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
Lányok (1) | |||
1. | Kovács Brigitta | 2001 | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma |