Az Újszászi VVSE Szabadidő Szakosztálya húsvét vasárnap közkívánatra Húsvéti barangolás névvel 15 kilométeres gyalogtúrát rendezett. A túrára előzetesen jelentkezett férfiak többsége távolmaradt. Ők valószínűleg inkább a húsvét hétfői locsolkodásra készültek. A tornacsarnoktól rajtoló túrán Farkas István vezetésével hat hölgy vágott neki szép tavaszi időben az ünnepi átmozgatásnak. A túra legtávolabbi pontja a szászbereki halastónál volt. Hazafelé a Parkerdőbe is bekanyarodott a csapat. Útközben a tavaszi tájról szép fotók készültek. A város szélén és a város központjában a húsvéti nyulakkal is fényképezkedtek a túrázók. A kellemes séta hagyományosan a futókörön teljesített tiszteletkörrel fejeződött be.

Fotó: Farkas István, Fehér János, Krassóiné Gyüre Rozália és Szaszkó Rita