XX. Városi Teremlabdarúgó Bajnokság

X. forduló - 2014. február 21.

Játékvezető: Földi János

Olajbörze – Aprítógépgyár 10-1 (3-1)
Góllövők: Nagy Flórián 4, Szarvák Krisztián 3, Kasza József 1, Rabnecz István 1, Varga Krisztián 1. ill. Illés András 1.

A harmadik helyért játszott mérkőzésen szoros első félidő után fölényesen nyert az Olajbörze.

Keselyűk – Ifi II. 6-0 (játék nélkül)

Elfogyott az ifisták lelkesedése.

Orange – Ifi I. 18-4 (7-0)
Góllövők: Farkas Gábor 4, Juhász Márk 4, Dóra Ákos 3, Hartyányi Dániel 2, Kaló Zsolt 2, Zsigray Csaba 2, Zanócz Béla 1. ill. Fekete Tamás 2, Varga Martin 2.

Kapus nélkül esélye sem volt a győzelemre az Ifi I-nek. Fekete Tamás a gólkirályi címmel vigasztalódhat.

20 gólos: Szarvák Norbert (Keselyűk)
19 gólos: Dóra Ákos (Orange), Konka Tamás (Keselyűk)
16 gólos: Molnár András (Ifi I.)
15 gólos: Rabnecz István (Olajbörze)
14 gólos: Nagy Flórián (Olajbörze)
13 gólos: Szarvák Krisztián (Olajbörze)
11 gólos: Hartyányi Dániel (Orange), Juhász Márk (Orange)
10 gólos: Szűcs József (Keselyűk)
9 gólos: Illés András (Aprítógépgyár), Kaló Zsolt (Orange), Tákos Ádám (Ifi II.)
8 gólos: Sipos Zsolt (Keselyűk), Zsigray Csaba (Orange)
7 gólos: Puchnyák Péter (Aprítógépgyár), Varga Martin (Ifi I.)
6 gólos: Ágoston Kristóf (Ifi I.), Győrfi Richárd (Aprítógépgyár), Kövesdi Zoltán (Aprítógépgyár), Pető Tibor (Ifi II.), Rézsó Tamás (Keselyűk)
5 gólos: Farkas Antal (Ifi II.), Földi Gergő (Aprítógépgyár)
4 gólos: Turza Krisztián (Olajbörze)
3 gólos: Barta Tamás (Aprítógépgyár), Fodor Gergely (Ifi II.), Hájas Levente (Ifi I.), Sebők Roland (Keselyűk), Zanócz Péter (Olajbörze)
2 gólos: Bezzeg Bence (Ifi II.), Görcsi Zsolt (Olajbörze), Juhász András (Olajbörze), Pető Dániel (Ifi I), Varga Péter (Ifi I.), Zvolenszki Károly (Aprítógépgyár)
1 gólos: Bagi Viktor (Olajbörze), Barta Ferenc (Ifi II.), Csábi László (Keselyűk), Guba Attila (Olajbörze), Halász Dávid (Ifi II.), Kasza József (Olajbörze), Lengyel Gábor (Ifi I.), Major László (Keselyűk), Maka Zoltán (Olajbörze), Mozsár József (Ifi I), Rédei Csaba (Ifi I.), Szurmai Tibor (Orange), Tolvaj Szabolcs (Aprítógépgyár), Varga Dávid (Aprítógépgyár), Varga Krisztián (Olajbörze), Veres Zoltán (Orange), Zanócz Béla (Orange)
öngólos: Zanócz Béla (Orange) 1

{slide=IX. forduló - 2014. február 15.}

IX. forduló - 2014. február 15.

A február 8-án elhalasztott mérkőzés pótlása. (február 14.)

Ifi I. – Keselyűk 9-6 (3-4)
Góllövők: Molnár András 5, Fekete Tamás 2, Varga Martin 2. ill. Konka Tamás 3, Major László 1, Sebők Roland 1, Szarvák Krisztián 1.

Meglepetés eredmény, amelynek legjobban az Orange örülhet. 5-3-as vezetésről vesztett a Keselyűk.

Játékvezető: Mozsár Gergely

Aprítógépgyár – Ifi I. 9-4 (4-3)
Góllövők: Illés András 3, Kövesdi Zoltán 3, Barta Tamás 1, Földi Gergő 1, Győrfi Richárd 1. ill. Ágoston Kristóf 1, Fekete Tamás 1, Molnár András 1, Lengyel Gábor 1.

Nem tudta megismételni előző napi jó játékát az Ifi I.

Keselyűk – Orange 8-2 (2-0)
Góllövők: Konka Tamás 4, Szarvák Norbert 4. ill. Farkas Gábor 2.

A Keselyűk előző napi veresége miatt nem tét, hanem csak presztizs meccsen a Keselyűk lemosta az Orangét.

Olajbörze – Ifi II. 11-3 (6-1)
Góllövők: Szarvák Krisztián 4, Nagy Flórián 3, Bagi Viktor 1, Guba Attila 1, Maka Zoltán 1, Rabnecz István 1. ill. Tákos Ádám 2, Bezzeg Bence 1.

A február 18-ra halasztott mérkőzésen a harmadik helyért fontos három pontot gyűjtött be az Olajbörze.

Orange – Ifi II. 9-4 (3-2)
Góllövők: Dóra Ákos 4, Farkas Gábor 3, Hartyányi Dániel 1, Kaló Zsolt 1. ill. Farkas Antal 2, Fodor Gergely 1, Pető Tibor 1.
A hetedik fordulóból február 16-án pótolt mérkőzésen jól játszott, vezetett is az Ifi II, de a végén két perc alatt három gólt kapott.
Az utolsó fordulóban a bajnoki címért az Orangénak nyernie kell az Ifi I ellen. Vereség esetén a Keselyűk a bajnok.

7 gólos: Juhász Márk, Kaló Zsolt, Puchnyák Péter
6 gólos: Ágoston Kristóf, Győrfi Richárd, Kövesdi Zoltán, Pető Tibor, Rézsó Tamás, Zsigray Csaba
5 gólos: Farkas Antal, Földi Gergő, Varga Martin
4 gólos: Turza Krisztián
3 gólos: Barta Tamás, Fodor Gergely, Hájas Levente, Sebők Roland, Zanócz Péter
2 gólos: Bezzeg Bence, Görcsi Zsolt, Juhász András, Pető Dániel, Varga Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Bagi Viktor, Barta Ferenc, Csábi László, Guba Attila, Halász Dávid, Lengyel Gábor, Major László, Maka Zoltán, Mozsár József, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Tolvaj Szabolcs, Varga Dávid, Veres Zoltán
öngólos: Zanócz Béla 1

{/slide}

{slide=VIII. forduló - 2014. február 8.}

VIII. forduló - 2014. február 8.

Foghíjas volt nyolcadik forduló két mérkőzést is elhalasztottak

Ifi I. – Keselyűk (az Ifi I. kérésére elhalasztva)

Ifi II. – Aprítógépgyár (az Ifi II. kérésére elhalasztva)

Orange – Olajbörze 8-3 (4-0)
Góllövők: Dóra Ákos 2, Hartyányi Dániel 2, Kaló Zsolt 2, Farkas Gábor 1, Juhász Márk 1. ill. Rabnecz István 2, Szarvák Krisztián 1.

A 15. percig 0-0 volt az állás. Utána tíz perc alatt négyet rúgott az Orange. A második félidőben 5-3-ra feljött az Olajbörze. Időkéréssel rendezte sorait a bajnokesélyes.

6 gólos: Pető Tibor, Rézsó Tamás, Szarvák Krisztián, Zsigray Csaba
5 gólos: Ágoston Kristóf, Farkas Antal, Győrfi Richárd, Illés András, Varga Martin
4 gólos: Földi Gergő, Turza Krisztián
3 gólos: Fodor Gergely, Hájas Levente, Kövesdi Zoltán, Sebők Roland, Zanócz Péter
2 gólos: Barta Tamás, Görcsi Zsolt, Juhász András, Pető Dániel, Varga Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Barta Ferenc, Bezzeg Bence, Csábi László, Halász Dávid, Major László, Mozsár József, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Tolvaj Szabolcs, Varga Dávid, Veres Zoltán

{/slide}

{slide=VII. forduló - 2014. február 1.}

VII. forduló - 2014. február 1.

Keselyűk – Aprítógépgyár 8-4 (6-4)
Góllövők: Szarvák Krisztián 3, Konka Tamás 2, Rézsó Tamás 2, Sipos Zsolt 1. ill. Földi Gergő 1, Illés András 1, Puchnyák Péter 1, Tolvaj Szabolcs 1.

Kezdés után kétszer is az Aprítógépgyár vezetett, és 4-4-ig szoros mérkőzést játszott. A második félidőben 21 percig nem esett gól.

Ifi I. – Olajbörze 6-5 (2-1)
Góllövők: Fekete Tamás 4, Varga Martin 2. ill. Nagy Flórián 2. Turza Krisztián 2, Rabnecz István 1.

Lendületes, jó mérkőzést játszott a két csapat. 3-1-ről 3-3-ra egyenlített az Olajbörze, majd 5-4-re vezetett. Már-már az övék volt a meccs, de a végén két potyával az Ifi nyert.

Orange – Ifi II. (elmaradt)

Az Ifi II-t kiütötte az influenza és az előző fordulóban kapott 17 gól.

6 gólos: Hartyányi Dániel, Juhász Márk, Rézsó Tamás, Zsigray Csaba
5 gólos: Ágoston Kristóf, Győrfi Richárd, Illés András, Pető Tibor, Szarvák Krisztián
4 gólos: Földi Gergő, Kaló Zsolt, Turza Krisztián
3 gólos: Hájas Levente, Kövesdi Zoltán, Varga Martin, Zanócz Péter
2 gólos: Barta Tamás, Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Juhász András, Pető Dániel, Sebők Roland, Varga Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Barta Ferenc, Bezzeg Bence, Csábi László, Farkas Antal, Halász Dávid, Mozsár József, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Tolvaj Szabolcs, Varga Dávid, Veres Zoltán

{/slide}

{slide=VI. forduló - 2014. január 25.}

VI. forduló - 2014. január 25.

Játékvezető: Földi János, aki 30 éves játékvezetői pályafutása elismeréseként a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Labdarúgó Szövetségtől emlékserleget kapott.

Keselyűk – Olajbörze 8-6 (4-2)

Góllövők: Szarvák Norbert 4, Konka Tamás 3, Szűcs József 1. ill. Rabnecz István 2, Juhász András 1, Nagy Flórián 1, Szarvák Krisztián 1, Zanócz Péter 1.
Véglegesen kiállítva lökdösődés miatt Szűcs József.

3-0-ra és 6-3-ra is vezetett a sok helyzetet kihagyó Keselyűk. Az Olajbörze 6-6-nál utolérte őket. 7-6-ra újra a Keselyűk vezetett, amikor Szűcs Józsefet lökdösődés miatt végleg kiállították. Izgalmas lett az utolsó öt perc. Létszám fölényben támadt az Olajbörze az egyenlítésért. A Keselyűk önfeláldozóan védekezett, és a végén Szarvák Norbert révén még gólt is szerzett.

Orange – Aprítógépgyár 10-1 (4-0)

Góllövők: Farkas Gábor 3, Juhász Márk 2, Hartyányi Dániel 2, Dóra Ákos 1, Kaló Zsolt 1, Veres Zoltán 1. ill. Illés András 1.

Fölényes Orange győzelem.

Ifi I. – Ifi II. 17-3 (8-1)

Góllövők: Molnár András 8, Fekete Tamás 6, Hájas Levente 2, Varga Martin 1. ill. Tákos Ádám 2, Barta Ferenc 1.

A létszám hiányos Ifi II. ellen Molnár András és Fekete Tamás gólparádét rendezett.

6 gólos: Hartyányi Dániel, Juhász Márk, Puchnyák Péter, Zsigray Csaba
5 gólos: Ágoston Kristóf, Győrfi Richárd, Nagy Flórián, Pető Tibor, Szarvák Krisztián
4 gólos: Illés András, Kaló Zsolt, Rézsó Tamás
3 gólos: Földi Gergő, Hájas Levente, Kövesdi Zoltán, Zanócz Péter
2 gólos: Barta Tamás, Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Juhász András, Pető Dániel, Sebők Roland, Turza Krisztián, Varga Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Barta Ferenc, Bezzeg Bence, Csábi László, Farkas Antal, Halász Dávid, Mozsár József, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Varga Dávid, Varga Martin, Veres Zoltán

{/slide}

{slide=IV. forduló - 2014. január 4.}

V. forduló - 2014. január 11.

Olajbörze – Aprítógépgyár 7-3 (3-2)
Góllövők: Rabnecz István 4, Juhász András 1, Nagy Flórián 1, Szarvák Krisztián 1. ill. Barta Tamás 1, Kövesdi Zoltán 1, Puchnyák Péter 1.

Rangadó a harmadik helyért. Kezdés után 0-2-re lerohanta ellenfelét az Aprítógépgyár. Aztán felébredt az Olajbörze, és 7-2-ig meg sem állt.

Keselyűk – Ifi II. 10-1 (2-0)
Góllövők: Szűcs József 4, Sipos Zsolt 2, Szarvák Krisztián 2, Csábi László 1, Konka Tamás 1. ill. Pető Tibor 1.

A második félidőre elfáradt a cserejátékos nélkül játszó Ifi.

Orange – Ifi I. 5-2 (3-0)
Góllövők: Farkas Gábor 4, Dóra Ákos 1. ill. Hájas Levente 1, Pető Dániel 1.

Sportszerű mérkőzésen nehezen nyert a bajnok aspiráns.

5 gólos: Ágoston Kristóf, Győrfi Richárd, Pető Tibor, Tákos Ádám
4 gólos: Hartyányi Dániel, Juhász Márk, Nagy Flórián, Rézsó Tamás, Szarvák Krisztián
3 gólos: Földi Gergő, Illés András, Kaló Zsolt, Kövesdi Zoltán
2 gólos: Barta Tamás, Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Molnár András, Pető Dániel, Sebők Roland, Turza Krisztián, Varga Péter, Zanócz Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Bezzeg Bence, Csábi László, Farkas Antal, Halász Dávid, Hájas Levente, Juhász András, Mozsár József, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Varga Dávid

{/slide}

IV. forduló - 2014. január 4.

Játékvezető: Molnár József

Olajbörze – Ifi II. 5-3 (2-3)
Góllövők: Rabnecz István 2, Nagy Flórián 1, Szarvák Krisztián 1, Turza Krisztián 1. ill. Pető Tibor 2, Tákos Ádám 1.

Nehezen nyert az Olajbörze.

Aprítógépgyár – Ifi I. 10-5 (4-1)
Góllövők: Földi Gergő 2, Győrfi Richárd 2, Illés András 2, Kövesdi Zoltán 2, Puchnyák Péter 2. ill. Fekete Tamás 3, Molnár András 2.
Kiállítva 2 x 2 percre Varga Martin (Ifi I.)

Ötgólos Aprítógépgyár győzelem a könnyelműen játszó Ifi ellen.

Orange – Keselyűk 6-4 (1-2)
Góllövők: Dóra Ákos 2, Farkas Gábor 1, Hartyányi Dániel 1, Kaló Zsolt 1, Zsigray Csaba 1. ill. Konka Tamás 1, Sebők Roland 1, Sipos Zsolt 1, Szarvák Norbert 1.

A két veretlen csapat rangadóján Zanócz Béla, az Orange csapatkapitánya jól helyettesítette munkahelyi elfoglaltság miatt távollévő kapusukat. Második félideji szervezettebb játékával nyert az Orange. Megszakadt a Keselyűk 2010. január 2. óta tartó veretlenségi sorozata.

6 gólos: Konka Tamás, Szarvák Norbert, Zsigray Csaba
5 gólos: Ágoston Kristóf, Farkas Gábor, Győrfi Richárd, Puchnyák Péter, Szűcs József, Sipos Zsolt, Tákos Ádám
4 gólos: Hartyányi Dániel, Juhász Márk, Pető Tibor, Rabnecz István, Rézsó Tamás
3 gólos: Földi Gergő, Illés András, Kaló Zsolt, Nagy Flórián, Szarvák Krisztián
2 gólos: Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Kövesdi Zoltán, Molnár András, Sebők Roland, Turza Krisztián, Varga Péter, Zanócz Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Barta Tamás, Bezzeg Bence, Farkas Antal, Halász Dávid, Mozsár József, Pető Dániel, Rédei Csaba, Szurmai Tibor, Varga Dávid

{/slide}

{slide=III. forduló - 2013. december 28.}

III. forduló - 2013. december 28.

Keselyűk – Ifi I. 7-5 (3-1)

Góllövők: Szarvák Norbert 2, Szűcs József 2, Konka Tamás 1, Sebők Roland 1, Rézsó Tamás 1. ill. Fekete Tamás 3, Ágoston Kristóf 1, Pető Dániel 1.

Könnyű Keselyűk győzelemnek indult, de szoros, izgalmas mérkőzés lett belőle.

Aprítógépgyár – Ifi II. 8-3 (5-1)

Góllövők: Puchnyák Péter 2, Zvolenszki Károly 2, Barta Tamás 1, Földi Gergő 1, Illés András 1, Varga Dávid 1. ill. Bezzeg Bence 1, Farkas Antal 1, Tákos Ádám 1.
Kiállítva Zvolenszki Károly buktatás miatt 2 percre.

Az erősebben támadó és jól védekező Aprítógépgyár magabiztos győzelmet aratott.

Orange – Olajbörze 4-1 (1-1)

Góllövők: Farkas Gábor 1, Hartyányi Dániel 1, Kaló Zsolt 1, Szurmai Tibor 1. ill. Nagy Flórián 1.

Nagy iram volt a bajnokság első rangadóján. Sokáig nem bírtak egymással a csapatok. A 15. percben Hartyányi Dániel szögletét passzolta a hálóba Kaló Zsolt. Hét perc múlva Mérész Zoltán jó átadásából egyenlített Nagy Flórián. A második félidőben tizennyolc percet kellett várni a gólra. Ekkor Szurmai Tibor elcsúszva, szinte a földön fekve, félfordulatból megszerezte az Orange vezetést. A 47. percben Farkas Gábor növelte az előnyt, majd az utolsó előtti percben Zsigray Csaba állította be a 4-1-es végeredményt.

6 gólos: Dóra Ákos
5 gólos: Ágoston Kristóf, Konka Tamás, Szarvák Norbert, Szűcs József, Zsigray Csaba
4 gólos: Farkas Gábor, Juhász Márk, Rézsó Tamás, Sipos Zsolt, Tákos Ádám
3 gólos: Győrfi Richárd, Hartyányi Dániel, Puchnyák Péter
2 gólos: Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Kaló Zsolt, Nagy Flórián, Pető Tibor, Rabnecz István, Szarvák Krisztián, Varga Péter, Zanócz Péter, Zvolenszki Károly
1 gólos: Barta Tamás, Bezzeg Bence, Farkas Antal, Földi Gergő, Halász Dávid, Illés András, Mozsár József, Pető Dániel, Rédei Csaba, Sebők Roland, Szurmai Tibor, Turza Krisztián, Varga Dávid

{/slide}

{slide=II. forduló - 2013. december 21.}

II. forduló - 2013. december 21.

Keselyűk – Aprítógépgyár 8-3 (5-3)

Góllövők: Rézsó Tamás 3, Sipos Zsolt 3, Konka Tamás 1, Szűcs József 1. ill. Győrfi Richárd 2, Puchnyák Péter 1.
Jól kezdett az Aprítógépgyár és az első percben Puchnyák Péter góljával 1-0-ra vezetett. A Keselyűk fokozatosan lendült játékba: A második félidőben már gólt sem engedett.

Orange – Ifi II. 11-2 (5-1)

Góllövők: Dóra Ákos 3, Farkas Gábor 3, Juhász Márk 2, Hartyányi Dániel 1, Kaló Zsolt 1, Zsigray Csaba 1. ill. Farkas Antal 2.

Dóra Ákost és Farkas Gábort nem tudták tartani a fiatalok:

Olajbörze – Ifi I. 9-6 (5-3)

Góllövők: Görcsi Zsolt 2, Rabnecz István 2, Szarvák Krisztián 2, Nagy Flórián 1, Turza Krisztián 1, Zanócz Péter 1. ill. Fekete Tamás 4, Mozsár József 1, Rédei Csaba 1.

Lendületes mérkőzés jó kapus teljesítményekkel.

4 gólos: Ágoston Kristóf, Juhász Márk, Konka Tamás, Sipos Zsolt, Zsigray Csaba
3 gólos: Farkas Gábor, Győrfi Richárd, Hartyányi Dániel, Rézsó Tamás, Szarvák Norbert, Szűcs József, Tákos Ádám
2 gólos: Farkas Antal, Fodor Gergely, Görcsi Zsolt, Pető Tibor, Rabnecz István, Szarvák Krisztián, Varga Péter, Zanócz Péter
1 gólos: Halász Dávid, Kaló Zsolt, Mozsár József, Nagy Flórián, Puchnyák Péter, Rédei Csaba, Turza Krisztián

{/slide}

{slide=I. forduló - 2013. december 13-14.}

I. forduló - 2013. december 13-14.

Két hét késéssel megkezdődött a XX. Városi Teremlabdarúgó Bajnokság. A késés oka, hogy elfogytak a csapatok. A nevezési határidőig a tavalyi nyolcból mindössze négy csapat, a Keselyűk, az Orange, az Olajbörze és az Aprítógépgyár nevezett. Két hét várakozás után az Újszászi VVSE megyei bajnokságban második helyen álló ifjúsági csapata mentette meg a bajnokságot. Két csapatot alkotva hat csapatossá tették a versenyt.

December 13-án egymás ellen játszották a nyitó mérkőzést.

Ifi II. – Ifi I 8-7 (4-4)

Góllövők: Tákos Ádám 3, Fodor Gergely 2, Pető Tibor 2, Halász Dávid 1. ill. Ágoston Kristóf 4, Varga Péter 2, Fekete Tamás 1.
A sportszerű, játékvezető nélküli mérkőzésen a II. jelzésű csapat nyert. A bajnokság első gólját a 6. percben Tákos Ádám rúgta.

2013. december 14.

Keselyűk – Olajbörze 9-1 (4-0)

Góllövők: Konka Tamás 3, Szarvák Norbert 3, Szűcs József 2, Sipos Zsolt 1. ill. Zanócz Péter 1.

Fölényesen nyert a jól játszó Keselyűk. A jól védő Konka Olivérnek a végén sikerült egy gólt lőni.

Orange – Aprítógépgyár 10-2 (4-2)

Góllövők: Dóra Ákos 3, Zsigray Csaba 3, Hartyányi Dániel 2, Juhász Márk 2. ill. Győrfi Richárd 1, Zanócz Béla öngól 1.

Az első félidőben jól tartotta már az Aprítógépgyár. A második játékrészben gólgyártásba kezdett az Orange. Túl akarta teljesíteni a Keselyűket. Ez a végére sikerült is.

3 gólos: Dóra Ákos, Konka Tamás, Tákos Ádám, Szarvák Norbert, Zsigray Csaba
2 gólos: Fodor Gergely, Hartyányi Dániel, Juhász Márk, Pető Tibor, Szűcs József, Varga Péter
1 gólos: Fekete Tamás, Győrfi Richárd, Halász Dávid, Sipos Zsolt, Zanócz Péter