2017. április 28-án Újszász volt a helyszíne a Jász-Nagykun-Szolnok megyei III-IV. korcsoportos Lábtoll-labda Diákolimpiának®. Az Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola nagy létszámú csapatot indított. Versenyzőik között volt sok újonc is, akiknek ez volt az első megyei versenye. Népes csapattal érkezett a szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, amelynek tanulói igyekeztek felvenni a versenyt az újszászi Vörösmartysokkal. Egy bronzérmet sikerült elvinniük. Egy-egy versenyzőt indított a szolnoki Verseghy Gimnázium és a Baross Gábor Szakközépiskola. Kovács Márton (Verseghy) ezüst, Kovács Enikő (Baross) aranyéremmel zárta a versenyt. A többi érem Újszászon maradt. Kökény Martin és Molnár Dániel nyakába csapat és egyéni aranyérem is került. A legjobbak továbbjutottak az országos döntőbe, amelyet az újszászi gyerekek kedvenc helyszínén, Zánkán rendeznek május 18-án és 19-én.
Fotó: Fehér János, Szurmai Tibor és Tóth Gábor
Eredmények
III. korcsoport
Fiú csapat (10): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander, 2. Balogh Dávid, Eszes Bence, Gudics Bálint, Sebők Roland, döntő. 12-10, 11-3, 3. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert, 4. Kaló Gábor, Kaló László, Remecz Gábor, Skultéti István, 5. Makula Lajos, Oláh Barnabás, Sándor Kristóf, 6. Kanálos József, Kulcsár Zalán, Konka Dániel, Zsigmond Tamás, 9. Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila, 10. Galambos Levente, Lakatos Levente, Ürmös László
Fiú egyéni (35): 1. Kökény Martin, 2. Rab Alexander, döntő: 8-11, 13-11, 11-6, 3. Fodor László és Sebők Roland
Leány csapat (4): 1. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola, 2. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka, döntő: 7-11, 11-9, 11-6, 3. Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia, 4. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni
Leány egyéni (12): 1. Suki Bianka, 2. Oláh Lola, döntő: 11-9, 11-13, 11-7, 3. Kolmanics Bianka és Raffael Letícia
IV. korcsoport
Fiú csapat (5): 1. Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel, 2. Gudics Richárd, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel, döntő: 12-10, 11-8, 3. Bakos Dávid, Menyhért Zsolt, Szakács Olivér (Szolnok Kodály)
Fiú egyéni (17): 1. Molnár Dániel, 2. Kovács Márton (Verseghy), döntő: 11-8, 11-4, 3. Kanalas Márió és Kenyeres Krisztián
Leány csapat (3): 1. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka, 2. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Rab Viktória, Tóth Kitti, döntő: 11-9, 11-5, 3. Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn, Vidák Martina
Leány egyéni (12): 1. Kovács Enikő (Baross), 2. Szaszkó Dorka, döntő: 7-11, 11-7, 13-11, 3. Ézsiás Zsófia és Diós Letícia
III. korcsoport | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Balogh Dávid, Eszes Bence, Gudics Bálint, Sebők Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Kaló Gábor, Kaló László, Remecz Gábor, Skultéti István | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Makula Lajos, Oláh Barnabás, Sándor Kristóf | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Kanálos József, Kulcsár Zalán, Konka Dániel, Zsigmond Tamás | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Kiss Martin, Raffael József, Tarkó Ticián | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
8. | Gál Bence, Jakab Sándor, Lakatos Gyula, Völgyi József | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
9. | Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Galambos Levente, Lakatos Levente, Ürmös László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Fiú egyéni (35) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Rab Alexander | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Fodor László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Sebők Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Oláh Péter | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Kaló László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Balogh Dávid | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Zachar Norbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Remecz Gábor | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Gál Bence | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
11. | Kulcsár Zalán | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Kaló Gábor | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
13. | Gudics Bálint | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
14. | Eszes Bence | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
15. | Tarkó Tamás | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
16. | Oláh Krisztián | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
17. | Kiss Martin | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
18. | Patkós Noel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
19. | Kanálos József | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
20. | Kanalas Krisztofer | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
21. | Raffael Dániel | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
22. | Lakatos Gyula | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
23. | Menyhért Zsolt | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
24. | Rácz Attila | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
25. | Sándor Kristóf | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
26. | Lakatos Levente | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
27. | Zsigmond Tamás | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
28. | Völgyi József | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
29. | Konka Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
30. | Makula Lajos | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
31. | Skultéti István | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
32. | Oláh Barnabás | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
33. | Galambos Levente | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
34. | Jakab Sándor | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
35. | Ürmös László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leány csapat (4) | ||
1. | Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leány egyéni (12) | ||
1. | Suki Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Oláh Lola | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Kolmanics Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Raffael Letícia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Nagy Barbara | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Balaska Leila | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Ézsiás Lotti | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Breszkó Viktória | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Bubori Hajnalka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Havacs Vivien | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
11. | Hajdú Fanni | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Breszkó Klaudia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
IV. korcsoport | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Gudics Richárd, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Bakos Dávid, Menyhért Zsolt, Szakács Olivér | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
4. | Bartalos Péter, Kántor Milán, Kozma András | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
5. | Deák Roland, Ferencz Imre, Nagy Milán, Vizsnyai Mariann | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Molnár Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Kovács Márton | Verseghy Ferenc Gimnázium |
3. | Kanalas Márió | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Kenyeres Krisztián | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Regényi Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Lakatos Márk | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Dániel Márk | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Farkas Levente | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Kozma András | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
10. | Ferencz Imre | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
11. | Kántor Milán | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
12. | Nagy Milán | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
13. | Szakács Olivér | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
14. | Bakos Dávid | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
15. | Bartalos Péter | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
16. | Gudics Richárd | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
17. | Deák Roland | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Leány csapat (3) | ||
1. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Rab Viktória, Tóth Kitti | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn, Vidák Martina | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leány egyéni (12) | ||
1. | Kovács Enikő | Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakképző Iskolája |
2. | Szaszkó Dorka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Ézsiás Zsófia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Diós Letícia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Tóth Kitti | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Kenyeres Bernadett | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Konka Tímea | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Bakó Lili | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Vidák Martina | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Vidák Adrienn | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
11. | Vizsnyai Mariann | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
12. | Balogh Vanessza | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |