Áprilisban a késő estébe nyúló négy délutánon zajlottak a Vörösmarty Lábtoll-labda Diákolimpia® küzdelmei. 75 tanuló mutatta meg tudását. Az iskola bajnokok:
3-4. osztályosok. Fiú csapat: Győrfi László, Kanalas Róbert, Tóth Roland, Viola Zoltán (4.b). Fiú egyéni: Makula Lajos (3.a). Leány csapat: Kolmanics Bianka, Breszkó Viktória, Suki Bianka (4.a)
5-6. osztályosok. Fiú csapat: Balogh Dávid, Dombai Ádám, Galambos László, Kökény Martin (5.c). Fiú egyéni: Kökény Martin (5.c). Leány csapat: Bakó Lili, Konka Tímea, Rab Viktória (6.a). Leány egyéni: Bakó Lili (6.a)
7-8. osztályosok. Fiú egyéni: Suki József (7.a). Leány csapat: Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina (8.c). Leány egyéni: Vachal Krisztina (8.c)
A legjobbak továbbjutottak az április 28-i megyei döntőre.
A legkisebbek versenyének időpontjában Újszászon járt Peter von Rüden, az Európai Lábtoll-labda Szövetség (SFE) elnöke, aki megnézte a versenyt, lábtoll-labdázott a gyerekekkel és a díjátadásban is részt vett.
Fotó: Fehér János és Tóth Gábor
3-4. osztály | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Győrfi László, Kanalas Róbert, Tóth Roland, Viola Zoltán | 4.a |
2. | Csobai Levente, Makula Lajos, Sándor Kristóf | 3.a |
3. | Kanalas Krisztofer, Konka Dániel, Oláh Lola, Szurmai Bence | 3.b |
4. | Balogh Szabolcs, Béki Norbert, Nagy Róbert | 4.b |
5. | Kalmár Tamás, Patkós Noel, Rácz Attila | 3.b |
6.. | Bóta Marcell, Oláh Krisztián, Zakar Tibor | 4.b |
Fiú egyéni (14) | ||
1. | Makula Lajos | 3.a |
2. | Kanalas Róbert | 4.a |
3. | Csobai Levente | 3.a |
4. | Tóth Roland | 4.a |
5. | Zakar Tibor | 4.b |
6. | Sándor Kristóf | 3.a |
7. | Patkós Noel | 3.b |
8. | Balogh Szabolcs | 4.b |
9. | Konka Dániel | 3.b |
10. | Rácz Attila | 3.b |
11. | Bóta Marcell | 4.b |
12. | Béki Norbert | 4.b |
13. | Nagy Róbert | 4.b |
14. | Oláh Krisztián | 4.b |
Leány csapat (3) | ||
1. | Kolmanics Bianka, Breszkó Viktória, Suki Bianka | 4.a |
2. | Havacs Vivien, Jánosik Krisztina, Nédó Éva, Rafael Letícia | 4.b |
3. | Breszkó Klaudia, Hajdú Fanni, Kanálos Szófia, Lázár Zsuzsanna | 3.a |
Leány egyéni (13) | ||
1. | Oláh Lola | 3.b |
2. | Suki Bianka | 4.a |
3. | Nédó Éva | 4.b |
4. | Breszkó Viktória | 4.a |
5. | Havacs Vivien | 4.b |
6. | Breszkó Klaudia | 3.a |
7. | Lázár Zsuzsanna | 3.a |
8. | Kolmanics Bianka | 4.a |
9. | Kanálos Szófia | 3.a |
10. | Rafael Letícia | 4.b |
11.. | Jánosik Krisztina | 4.b |
12. | Szabó Szilvia | 3.a |
13. | Hajdú Fanni | 3.a |
5-6. osztály | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Balogh Dávid, Dombai Ádám, Galambos László, Kökény Martin | 5.c |
2. | Kenyeres Krisztián, Papp Attila, Regényi Dániel | 6.b |
3. | Farkas Péter, Pócsi Róbert, Tóth Szabolcs | 6.c |
4. | Bíró Patrik, Lázár Sándor, Oláh Péter | 5.a |
5. | Farkas Marcell, Gudics Bálint, Köböl Richárd, Mátyus Martin, Sebők Roland | 5.c |
6. | Kanálos József, Kanyaró Csaba, Komáromi Gyula | 5.a |
Fiú egyéni (19) | ||
1. | Kökény Martin | 5.c |
2. | Kenyeres Krisztián | 6.b |
3. | Bíró Patrik | 5.a |
4. | Galambos László | 5.c |
5. | Balogh Dávid | 5.c |
6. | Farkas Péter | 6.c |
7. | Dombai Ádám | 5.c |
8. | Gudics Bálint | 5.c |
9. | Mátyus Martin | 5.c |
10. | Tóth Szabolcs | 6.c |
11. | Farkas Marcell | 5.c |
12. | Kanálos József | 5.a |
13. | Sebők Roland | 5.c |
14. | Oláh Péter | 5.a |
15. | Pócsi Róbert | 6.c |
16. | Köböl Richárd | 5.c |
17.. | Kanyaró Csaba | 5.a |
18. | Lázár Sándor | 5.a |
19. | Komáromi Gyula | 5.a |
Leány csapat (3) | ||
1. | Bakó Lili, Konka Tímea, Rab Viktória | 6.a |
2. | Kolmanics Dóra, Szakál Ketrin, Varga Cintia | 5.a |
3. | Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn | 6.a |
Leány egyéni (6) | ||
1. | Bakó Lili | 6.a |
2. | Konka Tímea | 6.a |
3. | Rab Viktória | 6.a |
4. | Oláh Viktória | 6.a |
5. | Balogh Vanrssza | 6.a |
6. | Vidák Adrienn | 6.a |
7-8. osztályosok | ||
Fiú egyéni (5) | ||
1. | Suki József | 7.a |
2. | Kovács Márton | 8.a |
3. | Molnár Dániel | 7.a |
4. | Dániel Márk | 7.a |
5. | Czipó Péter | 7.a |
Leány csapat (3) | ||
1. | Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina | 8.c |
2. | Czigány Viktória, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka | 7.a |
3. | Móra Mercédesz, Sándor Bernadett, Tóth Kitti | 7.b |
Leány egyéni (8) | ||
1. | Vachal Krisztina | 8.c |
2. | Kovács Enikő | 8.c |
3. | Ézsiás Zsófia | 7.a |
4. | Szaszkó Dorka | 7.a |
5. | Kovács Brigitta | 8.c |
6. | Móra Mercédesz | 7.b |
7. | Sándor Bernadett | 7.b |
8. | Czigány Viktória | 7.a |