Vasúti menetrend
Menetrend szerinti helyi autóbusz közlekedés rendje
Újszász
"1" jelzésű vonal
Kastély Otthon – Nagy út
Menetidő (perc) |
Távolság (km) |
Megállóhelyek |
0 | 0,0 | Kastély Otthon / Abonyi út |
1 | 0,2 | Csillag út (Csillag út 17.) |
2 | 0,5 | Tavasz út (Csillag út 47.) |
3 | 0,8 | Abonyi út (Nap út vége) |
4 | 1,1 | Tambura köz (Nap út) |
5 | 1,4 | Táncsics M. út (Nap út) |
6 | 1,7 | Ady Endre út (Nefelejcs út) |
7 | 2,1 | Pacsirta út (Ady Endre út 41.) |
8 | 2,7 | Kertvárosi Iskola |
12 | 3,4 | Erkel Ferenc út |
13 | 3,8 | Vasútállomás |
14 | 4,2 | Gimnázium |
15 | 4,7 | Szabadság tér / Fenyő ABC |
16 | 5,1 | Bajcsy-Zs út / Óvoda |
17 | 5,5 | Nagy út (Bocskai út sarok) |
18 | 5,9 | Vágóhíd út (Nagy út) |
"2/A" jelzésű vonal
Nagy út - Vasútállomás
Menetidő (perc) |
Távolság (km) |
Megállóhelyek |
0 | 0,0 | Vágóhíd út (Nagy út) |
2 | 0,5 | Rákóczi út 66. |
4 | 0,9 | Horgász út (Rákóczi út) |
6 | 1,5 | Bajcsy-Zs út / Óvoda |
7 | 2,0 | Szabadság tér / Fenyő ABC |
8 | 2,4 | Gimnázium |
9 | 2,8 | Vasútállomás |
Iskolai tanítási napokon
Járatszám | Indulás - Érkezés | Honnan - hová |
1 | 7.00 – 7.18 | Kastély Otthon – Nagy út |
2/A | 7.20 – 7.29 | Nagy út – Vasútállomás |
2/A | 14.05 – 14.14 | Vasútállomás – Nagy út |
1 | 14.15 – 14.33 | Nagy út – Kastély Otthon |
2/A | 16.05 – 16.14 | Vasútállomás – Nagy út |
1 | 16.15 – 16.33 | Nagy út – Kastély Otthon |
Termék neve | Jelenlegi ár* | Elfogadott ár* (2023.09.01.) |
Helyi elővételi menetjegy (mobil applikációban vásárolt ) | 170 Ft/db | 250 Ft/db |
Járművezetői menetjegy | 170 Ft/db | 250 Ft/db |
Helyi egyvonalas havi bérlet | 3 350 Ft/db | 4 000 Ft/db |
Helyi összvonalas havi bérlet | 3 600 Ft/db | 4 500 Ft/db |
Helyi tanuló havi bérlet | 1 400 Ft/db | 1 750 Ft/db |
Helyi nyugdíjas bérlet | 1 400 Ft/db | 1 750 Ft/db |
Összevont jelentések közszolgálati kötelezettségekről