Jászárokszállás-Újszász 1:0 (0:0)
Jászárokszállás 200 n. vezette: Enyedi

Újszász: Kovács - Sebők, Varga, Farkas, dr. Katona, - Püspöki, Szurmai, Sipos, Kovács Sz. (Kövesdi) - Mérész, Dóra (Pápay)

Sérültjeink (Konka, Szőllősi, Czifra) ezen a hétvégén sem tudták vállalni a játékot, így igen szűkös kerettel vágtunk neki a kellemesnek sohasem mondható árokszállási mérkőzésnek. Vendéglátóink tavalyi kitűnő szereplésük után a kiesés ellen küzdenek, és annak ellenére, hogy utolsó helyről várták a 26. fordulót, helyzetük – a szoros hátsó mezőnynek köszönhetően – távolról sem reménytelen. Télen új edző érkezett hozzájuk a Jánoshidán Vígh Tibor segítőjeként működő Lukácsi Antal személyében, és számíthatnak igen lelkes közönségük buzdítására is.

Az első félidő gól – és helyzetek - nélküli első félidőt hozott, az viszont érezhető volt, hogy támadó játékunk megsínyli sérültjeink – és hozzáteszem, téli távozóink – hiányát. Mivel a döntetlen a hazaiaknak nem sokat ért, a második félidőben egyre heves ebben rohamoztak, aminek meg is lett az eredménye, egy les miatt vitatható gól formájában. A gólszerző játékos vitán felül állóan nem volt lesen, de csapattársa, aki felé a labda jött, és aki át is lépte azt, lesről sétált vissza. A játékvezető ezt tétlennek minősítette, és megadta a gólt (1:0). Hátrányban már bátrabban, nagyobb kockázatot felvállalva játszottunk, és lehetőségünk is volt az egyenlítésre, de nem sikerült a kapuba találni. A hajrában még a játékvezető „elfelejtett” kiállítani egy árokszállási játékost, és megítélni javunkra egy kezezés miatti büntetőt, ennek ellenére megérdemelten nyertek a hazaiak, mi csak a bekapott gól után futballoztunk úgy, ahogy a tabellán elfoglalt helyezésünk megkívánja.